Strona głównaPorady i aktualności
Co należy wiedzieć przed rozpoczęciem malowania

By uzyskać najlepszy efekt po malowaniu, powinniśmy wiedzieć nie tylko, jaką farbę należy zastosować lub jakiego rodzaju jest malowana powierzchnia, ale także jakiego narzędzia użyć.

więcej
Nowy katalog narzędzi i akcesoriów malarskich Dekoral Gold

W wersji papierowej ukazał się nowy katalog narzędzi i akcesoriów malarskich Dekoral Gold.

więcej
Jak przygotować się do malowania ścian

Kolejnym krokiem po wyborze farby i podstawowych narzędzi do malowania jest, między innymi wybranie takiego terminu, by dostosować się do optymalnych warunków pogodowych, zaopatrzenie się w pomocne akcesoria, a także odpowiednie przygotowanie malowanego podłoża.

więcej
Techniki malarskie - skuteczne malowanie wnętrz

Techniki umożliwiające prostotę malowania oraz perfekcyjny wygląd pomalowanej powłoki.

więcej
Nowe Centrum Dekoral Professional z ofertą narzędzi i akcesoriów Dekoral Gold

Zapraszamy do nowo otwartego Centrum w Radomiu, gdzie znajdziecie Państwo ofertę marek Dekoral Professional i Sigma wzbogaconą o narzędzia i akcesoria  malarskie Dekoral Gold.

więcej
Kolejne nowe Centrum z ofertą narzędzi i akcesoriów malarskich Dekoral Gold

Zapraszamy do nowego Centrum Dekoral Professional w Zielonej Górze, które oferuje produkty marek Dekoral Professional i Sigma oraz narzędzia i akcesoria malarskie Dekoral Gold.

więcej
Malarz Roku 2013

Ruszyła kolejna edycja ogólnopolskiego konkursu Malarz Roku Dekoral! Już po raz czwarty zmierzą się w nim profesjonalni wykonawcy zrzeszeni w Klubie Dekoral Professional.

więcej
Warszawa zyskała nowe Centrum Dekoral Professional

Zapraszamy do nowego Centrum mieszczącego się przy ulicy Kasprowicza, które posiada w ofercie farby, lakiery, impregnaty i systemy ociepleń m.in. marki Dekoral Professional i Sigma, a także niezbędne narzędzia i akcesoria malarskie Dekoral Gold.

więcej
Dwa nowe Centra z ofertą marki Dekoral Gold

Zapraszamy do nowych Centrów Dekoral Professional w  Łodzi oraz w Tychach oferujących narzędzia i akcesoria malarskie Dekoral Gold, jak i najwyższej jakości farby, lakiery, impregnaty oraz systemy ociepleń.

więcej
Gdzie kupić