Strona głównaOferta
Oferta

Serwis internetowy jest katalogiem narzędzi i akcesoriów malarskich oferowanych w ramach marki Dekoral Gold, uzupełniony o nową ofertę.

Katalog prezentuje cztery grupy asortymentowe (wałki, pędzle, folie i taśmy oraz pozostałe narzędzia), które dopełniają aktualną ofertę farb i lakierów marek: Dekoral, Dekoral Professional, Sigma, Drewnochron, Domalux, Domalux Professional oraz Cieszynka.

Oferta narzędzi malarskich Dekoral Gold jest adresowana zarówno do malarzy, którzy na codzień stosują te narzędzia, jak również do konsumentów indywidualnych, samodzielnie zajmujących się malowaniem.

Wykonanie narzędzi Dekoral Gold zapewnia wysoki komfort pracy i wygodę prowadzonych prac malarskich oraz umożliwia ich wielokrotne użycie. Asortyment Dekoral Gold został przygotowany przy współpracy z Akademią Technik Malarskich oraz bazując na doświadczeniach grupy PPG.

Wiedza szkoleniowców Akademii Technik Malarskich oraz wykonywane przez nich, podczas codziennie prowadzonych szkoleń testy, umożliwiły wybór najlepszych wałków i pędzli odpowiadających technicznym wymaganiom produktów oferowanych w ramach marek firmy PPG Deco Polska.

W dziale "Wirtualny doradca" znajdują się informacje ułatwiające wybór optymalnego narzędzia do aplikacji poszczególnych farb i lakierów marek Dekoral Professional, Sigma, Dekoral, Drewnochron, Domalux oraz Domalux Professional.

Zachęcamy Państwa do uzupełnienia oferty farb i lakierów naszych marek o rekomendowane narzędzia Dekoral Gold, które z pewnością zapewnią  pełną satysfakcję Państwa klientów.

Gdzie kupić